13 Şubat 2023 0

Afet Yardımımız

Yazar: admin

Kahramanmaraş’ta 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde iki büyük deprem meydana geldi. Geniş bir bölgede hissedilen ve yıkıcı etki bırakan deprem sadece…

1 Aralık 2021 Kapalı

Dernek Genel Kurulumuz

Yazar: admin

.11.2021 tarihinde Yapılan Genel Kurulda Dernek Kurucu Genel Başkanımız Sayın İ. Serdar Demirbilek ve Aşağıdaki Yönetim Kurulu Üyeleri Seçilmişlerdir.

11 Nisan 2021 0

İşletmelerin Turizme Yönelik Personel Eğitimi

Yazar: admin

Girişimci İşadamları Derneği olarak Düzce Valiliği, İl Turizm Müdürlüğü, İl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Düzce Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen işletmelerin turizme yönelik personel eğitimi etkinliğinin son gününde verilen kokteyle katıldık.

8 Mart 2021 0

Düzce Basını Onur Ödülü

Yazar: admin

Girişimci İşadamları Derneği olarak Düzce basınının Duayeni, Basın kültürünü getiren, var eden, Rahmetli Sayın Bedrettin Maradit adına Girişimci İş Adamları Derneği “Girişimcilik Onur Ödülünü” yine kendisi gibi Düzce basınının Duayeni Sayın Fatih Maradit’e verdik.

9 Şubat 2021 Kapalı

Kum Mucit’e Ödül

Yazar: admin

üzce’li Mucit Hasan Kum Geleneksel Girişimcilik Ödüllerimizde Yılın En Başarılı ARGE Girişimcisi olarak Genel Başkanımız İ. Serdar Demirbilek ve Genel Sekreterimiz Ali Evmez’in elinden ödülünü aldı.

9 Şubat 2021 Kapalı

Bebegen’e Ödül

Yazar: admin

Girişimci İşadamları Derneği Geleneksel Girişimcilik Ödüllerinde Düzce’de sosyal medyada başlayan ve bugün Merkezi Düzce’de ve Uluslararası bayilik verebilen Başarı hikayesi…

5 Şubat 2021 Kapalı

En Başarılı Girişimcilere Ödül

Yazar: admin

Esnaf Odası Başkanımız Sayın Mustafa Kayıkçı, En Başarılı Girişimci Mehmet Ali Arslan – Arslan Makine, En Başarılı Arge girişimcisi Sıla Yirmibeşoğlu, En Başarılı Genç Girişimci olarak Japon Pazarı Osman Durdu’ya ödüllerini takdim ettiler.

5 Şubat 2021 0

Realkom Tekstil’e Ödül

Yazar: admin

Düzce’nin en iyi firması oylamasında ki başarısından dolayı Realkom Tekstil Adına Sayın Mutlu Kayan’a ödülünü verdik.